Klubová výstava boxerů

6. 10. 2012

kynologický areál Jaroměř

rozhodčí: Ing. Radim Fiala

posouzeno 79 jedinců

POVÝSTAVNÍ KATALOG 2012.pdf (451,8 kB)

Fotografie z výstavy - budou dodány

 

Naše klubová výstava

6. října 2012

Možná jsme z ní měli trochu obavy. Protože se poprvé měla konat jinde. Po dlouhé době jinde. Byli jsme zvyklí na precizní servis na Rýzmburku, kde se Karel Novák a Pavla a Roman Šatných postarali o podklady pro katalog, kruhy, počítače, tiskárny, povýstavní katalog i jídlo… Jaroměři jsme věřili, že se postará o místo i jídlo, ale přihlášky a tvorba katalogu a počítač s tiskárnou teď byla naše starost. Sami jsme se ale divili, jak šlo všechno hladce. Teda, možná si to nemyslela a ještě nemyslí paní Kaplanová, která Jardovi velmi velmi s katalogem pomáhala. Ale my ostatní, kteří jsme jen věděli, že podklady Lubošova tiskárna přijala a prostě z nich katalog ihned vytvořila, jsme žasli. Luboš ani nemusel přiznávat, že v něm byla jedna stránka vzhůru nohama či co a že ho zaměstnanci museli rozpojovat a stránku vrátit nohama na zem. Byl včas hotov a včas dorazil na výstavu. Počítač a nová tiskárna v kruhu fungovaly, Pavla stíhala psát, i když prý rozhodčí stále zrychloval. Eva čitelně psala na tabuli. Žádný pohár nechyběl. Granule rozvážené do igelitových sáčků (na každém byly otisky prstů Pepy a Lídy Morávkových, a vlastně i Terezčiny) nám i zbyly. Z ručníků byli všichni jejich výherci mile překvapení, takže velké díky pro Vás, pane Luksíku. Vedoucí kruhu roztomile mluvil do mikrofonu, vyvolávaní vystavovatelé se museli díky tomu cítit jako doma. Měli jsme velký kruh se stanem, hosté měli další stan na posezení, a ty stany musel také někdo postavit. Třeba Ivoš byl skoro všude. U přejímky nikdo nenadával a všichni platili, návštěvníci dbali Petrových pokynů o parkování vpravo a venčení za brankou. Nad cvičištěm zalitým sluníčkem se vznášela vůně pečeného prasátka. To jsem se rozepsala, panečku. Tak zase za rok na viděnou.

Jana Žemličková

_________________________________________________________________________________________________________________________________

ZCH + SVOD MLADÝCH

ZKO Česká Skalice - Spyta

rozhodčí: Antonín Karban

figurant: Jiří Šmíd

Dne 21. 4. 2012 proběhla v České Skalici - Spytě Zkouška chovnosti a svod mladých. I přes nepřízeň počasí jedinci úspěšně absolvovali Zkoušku chovnosti a Svod mladých. Fotografie naleznete ve fotogalerii.

 

                 Zkouška chovnosti:                      

                       GINA OD IVETY                             

            BABU SAMETOVÉ ZLATO                 

               DARA Z FRANKOVKY                     

                     NIKOL HENY BOX                          

 

Svod mladých:

EDDY ANGIE BOX

ANTONIO MARAT

AGÁTA MARAT

CHARLIE PĚČÍNSKÁ RŮŽE

CASSIE REXOB Z VÝSLUNÍ

WALLY SIX-ER

ELFO ZE SLUNEČNÉHO VRCHU

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Výcvikový víkend ÚP HK

16.-18. 3. 2012

ZKO Česká Skalice - Spyta

O víkendu 16.-18. 3. 2012 proběhlo v České Skalici - Spytě výcvikové setkání ÚP Hradec Králové. Všichni účastníci byli nadšeni z krásného počasí a skvělého výkonu figuranta Jiřího Šmída. Fotografie ze setkání naleznete ve fotogalerii.